Ofis Mobilyaları Bankolar

Aysel Banko

Konuklarınıza hoş ve ferah bir karşılama imkanı sağlayacak olan Aysel Banko ile şirketinizin kimliğini  yansıtın. AYSEL BANKO 180 x 90 x 115 AYSEL BANKO 200 ...

Line Banko

Konuklarınıza hoş ve ferah bir karşılama imkanı sağlayacak olan Line Banko ile şirketinizin kimliğini  yansıtın. LINE BANKO 140 x 60 x 120 LINE BA...

Düz Banko

Konuklarınıza hoş ve ferah bir karşılama imkanı sağlayacak olan Düz Banko ile şirketinizin kimliğini  yansıtın. DÜZ BANKO 140 x 58 x 120 DÜZ BANKO 160 x 58 x 120 DÜ...

Flat Banko

Konuklarınıza hoş ve ferah bir karşılama imkanı sağlayacak olan Flat Banko ile şirketinizin kimliğini  yansıtın. FLAT BANKO 140 x 58 x 120 FLAT BANKO ...

Karşılama Bankosu

Özgün ve şık tasarımı ile  işletmenizin kurumsallığına ve temsiliyetinde hak ettiği yerine katkı sağlayacak olan Karşılama Bankosu, aynı zamanda çalışanlarınızın rahat bir ortamda çalışmasına da katkı...


1 - 5 den ( 5 ) kayıtlar

Bankolar

TAŞ OFFICE FURNITURE olarak kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren bir anlayışıya sahibiz.

1999 yılında kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında teslim prensibiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ofis Mobilyaları grubumuzda yer alan Bankolar ürünlerimizle ilgili pek çok model ve seri ile sizlere seçenekler sunulmaktadır.

Türkiye içinde Ankara ve çevre iller başta olmak üzere; şehirler arası tüm ilçelere gönderim imkanı, anlaşmalı kargo ve ambarlarımız ile gönderilebilir.

Seçeceğiniz Ürün modeli ve serisi için verilebilecek minimum sipariş adedi, standart modellerde 1 adet ve üzeri olmaktadır. Özel üretimlerde minumum sayı teklif ile size bildirilecektir.

Maksimum kargo etme süresi, sipariş tarihinde sizlere bildirilecektir, ancak çoğu ürün gruplarında stoklar genelde bulunmaktadır.
Ortalama montaj süresi seçilen sete göre 60 dakika ile 180 dakika arasında yer almaktadır. (Bazı ürün gruplarında bu süre artabilmektedir)

Ürünlerde; Genişlik , Derinlik ve Yükseklik bilgisi ürün modeline göre değişmektedir, ambalajlarda ve ürün bilgisi içinde yer almaktadır.

Bankolar Ürün kategorisinde yer alan serilerimizde; modellere göre renk alternatifleri, aksesuar opsiyonel seçenekleri ile ilgili tercih edebileceğiniz seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan TAŞ OFFICE FURNITURE, siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.