Ofis Mobilyaları Yönetici Serisi

Fenomen Masa Takımı

FENOMEN MASA 200 x 90 x 75 FENOMEN SEHPA 90 x 60 x 45 3 ÇEKMECELİ KESON 40 x 45 x 60 FENOMEN ETEJER 90 x 60 x 75 FENOMEN MAKAM DOLABI ...

Moni Masa Takımı

MONİ MASA 140 x 80 x 75 MONİ MASA 160 x 80 x 75 MONİ MASA 180 x 80 x 75 MONİ ETEJER + KESON 100 x 50 x 75 MONİ   ETEJER 80 x 5...

Best Masa Takımı

Verimliliğinizi ve çalışma performansınızı artıracak; özgün tasarımları ile Best Masa Takımı, sizin için ideal ofis ortamını oluşturacak ve ihtiyaç duyduğunuz çalışma ortamını size sağlayacaktır....

Stylus Masa Takımı

STYLUS TOPLANTI MASASI220 x 110 x 75STYLUS TOPLANTI MASASI120 x 120 x 75...


1 - 4 den ( 4 ) kayıtlar

Yönetici Serisi

TAŞ OFFICE FURNITURE olarak kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren bir anlayışıya sahibiz.

1999 yılında kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında teslim prensibiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ofis Mobilyaları grubumuzda yer alan Yönetici Serisi ürünlerimizle ilgili pek çok model ve seri ile sizlere seçenekler sunulmaktadır.

Türkiye içinde Ankara ve çevre iller başta olmak üzere; şehirler arası tüm ilçelere gönderim imkanı, anlaşmalı kargo ve ambarlarımız ile gönderilebilir.

Seçeceğiniz Ürün modeli ve serisi için verilebilecek minimum sipariş adedi, standart modellerde 1 adet ve üzeri olmaktadır. Özel üretimlerde minumum sayı teklif ile size bildirilecektir.

Maksimum kargo etme süresi, sipariş tarihinde sizlere bildirilecektir, ancak çoğu ürün gruplarında stoklar genelde bulunmaktadır.
Ortalama montaj süresi seçilen sete göre 60 dakika ile 180 dakika arasında yer almaktadır. (Bazı ürün gruplarında bu süre artabilmektedir)

Ürünlerde; Genişlik , Derinlik ve Yükseklik bilgisi ürün modeline göre değişmektedir, ambalajlarda ve ürün bilgisi içinde yer almaktadır.

Yönetici Serisi Ürün kategorisinde yer alan serilerimizde; modellere göre renk alternatifleri, aksesuar opsiyonel seçenekleri ile ilgili tercih edebileceğiniz seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Başarının, ancak inandığımız etik değerler ve güçlü bir vizyon ile gerçekleşeceğine inanan TAŞ OFFICE FURNITURE, siz değerli paydaşlarına çözüm üretmeye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor.