Hakkımızda

Hakkımızda

( 1970 )
  • Kurumsal Hakkımızda

Verimliliğinizi ve çalışma performansınızı artıracak özgün tasarımlar ile farklı, kullanışlı ve kaliteli ürünleri 1999 yılından beri ilk günkü heyecanımızla üretmekteyiz.

Kaliteliyi ön planda tutan üretim anlayışı ile TAŞ OFFICE FURNITURE Türkiye içinde ve tüm dünyada ofis mobilyaları, koltukları, çalışma grupları, bankolar, dosya dolapları vb. alanlarında uzmanlaşmış ve tecrübeli ekibiyle sizlere hizmet vermektedir.

Hizmet ettiğimiz sektörde ülkemizin dışa bağımlılığı sonlandırmak, daha iyi ürünler geliştirerek ürün yelpazesini genişletmek ve müşterilerimizin verimliliğini artıracak çözümler sunmak hedefleri ile çıkılan yolda başarılı bir şekilde ilerlemekteyiz.

Son derece yetenekli özel ekibimiz; kaynak, satın alma, ürün tasarımı, iç tasarım ve ürün teknolojisi konularında geniş deneyime sahiptir.

İstisnai ürünler ve üstün müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen anlayışımızla, sürdürülebilir ve istikrarlı hizmet politikamızdan taviz vermeden faaliyetlerimizi sürdürüyoruz
.

logo

Son derece yetenekli özel ekibimiz; satın alma, fiyat teklifi alma, tasarım ve projelendirme konularında geniş deneyime sahiptir ve sizlere istisnai müşteri hizmeti sunmaktan gurur duyacaktır.

GÜVENİLİR

Müşterilerimizi tüm süreçlerimizin merkezinde tutar, her zaman en doğru işbirliği imkanları sunarız.

UYGUN FİYAT

Kaliteden asla ödün vermeden; sizlere en uygun koşullarda ve hesaplı fiyatlar sunarız

KALİTE

Kalite ve sürdürülebilirlik prensibiyle; yeni yatırımlar, fikir, proje ve ürünler geliştiririz.

7/24 HİZMET

1999'dan bu yana ilk günkü heyecanımızla zamanında teslim prensibiyle çalışırız.